Hakkımızda

Yusuf Kızıldağ

1980 yılından beri triko imalat daha sonraları ihracat ile devam eden bugün ise dünyanın tanınmış firmalarından sipariş alacak kalitede olan şirketimiz 2011 de kurulan “UFAY GRUP İNŞAAT” bu sektörde de zirveye oynayan kalite ve rahatın öncüsü olma yolunda çalışmalarını hızla sürdüren özellikle Sultangazi ve İstanbul da büyük bir marka olma yolunda emin adımlar atmaktadır.

Vizyonumuz

İstanbul Sultangazi de siz değerli müşterilerimizi bitmiş ve devam eden projelerimizle lüks daire ve dükkanlar yaparak hizmet vermekteyiz. Sultangazi ilçesinde satılık daire, dükkan ve kat karşılığı inşaat yapımında ki tecrübemiz ve kalitemizle sadece alım satım esnasında değil satış sonrası desteğimizlede yanınızda olmaktan onur duymaktayız.

İnsan Kaynakları

Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan, sürekli gelişen bir yapı içerisinde Ufay İnşaat olarak amacımız, çalışanlarımızın gerek kişisel, gerekse mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri kaynaklar sunmak ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlayacak bir çalışma ortamı yaratmaktadır. İnsan Kaynakları politikamız da çalışanlarımızın bilgi, beceri, uyum, motivasyon ve tatmin düzeylerinin yükseltilmesini ilke edinmiş, bunların gerçekleştirilmesi için çalışmalara başlamış ve sürekli kendini yenilemeyi amaç edinmiştir. Güler yüzlü, yeniliklere açık, bilgiyi paylaşan, hızlı çözümler üreten, güvenilir,müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş çalışanlardan oluşan Ufay İnşaat arasına katılabilmek ise bir ayrıcalıktır.

Sosyal Sorumluluk

Her türlü yaşam fırsatından ve ortamından eşit ve tam olarak yararlanabilmek herkesin hakkıdır. Bu felsefeden hareket ile Ufay İnşaat farklılıklara saygı gösteren ve özel ihtiyaç sahibi bireylere uluslar arası standartlara uygun, yenilikçi çözümler üretebilmeyi kendine ilke edinmiştir. Bu çerçevede Ufay İnşaat ile Engelsiz Yaşam sloganıyla yola çıkan Ufay İnşaat, Türkiye’de engellilere yönelik birçok başarılı projeyi hayata geçiren ve uluslararası anlamda da Avrupa’nın en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan European Design For All’un Türkiye temsilciliğini yürüten Alternatif Yaşam Derneği (AYDER) ile işbirliği içerisindedir. Ayder ile yapılan çalışmalar dahilinde Ufay İnşaat projelerinden konut satın alan engelli müşterilerinin yaşam kalitesini arttırmaya yönelik daire içi çözümlerini ücretsiz olarak sağlarken satın almalarda indirim avantajları da sunuyor. Bunun yanı sıra Ufay İnşaat, yeni projelerdeki ortak sosyal donatı alanlarını da engelliler ve özel ihtiyaç sahibi bireylerin gereksinimlerini de göz önüne alarak geliştiriyor. Öte yandan Ufay İnşaat ile Engelsiz Yaşam sloganıyla hayata geçirilen bir diğer proje de engelliler ve özel ihtiyaç sahibi bireylerin ulaşım ihtiyaçlarının biraz daha rahatlatılmasına yönelik geliştirilen “Ufay İnşaat Engelsiz Ulaşım Aracı” projesidir. Proje kapsamında fiziksel engelliler için özel olarak tasarlanan araç ile AYDER, Düşler Akademisi gibi engelli gençlere yönelik birçok önemli aktivitede gençlerin ulaşım sorununu çözmektedir.

Kentsel Dönüşüm

Ufay İnşaat İnşaat yarım asırlık tecrübesini kentsel dönüşüm firması “Ufay İnşaat Kentsel Dönüşüm” ile şehrin kalbine taşıyor. Siz de mevcut binanızı yenileyerek depreme dayanıklı, modern bir mimariye ve akıllı bina özelliklerine sahip yeni bir yaşam alanına Ufay İnşaat güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Siz de mevcut binanızı yenileyerek depreme dayanıklı, modern bir mimariye ve akıllı bina özelliklerine sahip yeni bir yaşam alanına Ufay İnşaat güvencesi ile sahip olabilirsiniz.